شهید علــی یــزدانـی

جنبــش دانـــش آمـــوزی استان مازندران

شهید علــی یــزدانـی

جنبــش دانـــش آمـــوزی استان مازندران

شهید علــی یــزدانـی

آنچه ملاحضه می فرمائید در مورد شهید والا مقام علی یزدانی از شهدای دانش آموز شهرستان محمودآباد می باشد که به همت اعضای جنبــش دانـــش آمـــوزی استان مازندران پژوهش و ارائه شده است . انشاءالله مورد قبول قرار گیرد.
نام پدر : نعمت
تاریخ تولد : 1348/06/15
تاریخ شهادت : 1365/01/31
محل تولد : محمودآباد
گلزار شهدای آزادمون محمودآباد
نحوه شهادت : اصابت ترکش به سر
محل شهادت : فاو - عملیات والفجر 8
منتظر نظرات و پیشنهادات و اطلاعات شما هستیم.

آخرين مطالب

وصیت نامه

چهارشنبه, ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۱:۰۳ ق.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت برایم از عسل شیرین تر است. حضرت قاسم (ع)

اشهد ان لا اله الا الله وحده لاشریک له واشهد ان محمد عبده ورسوله (ص)

الذی خلق الموت ولا حیاه لیکم احسن عملا قرآن کریم. اوست خدایی که مرگ و زندگی را آفرید تا شما را بیازماید صحنه پیکار حق و باطل که کدامین شما نیکوکارتر است.

برادران به جبهه بشتابید که امروز سنگرهای نبرد رزمندگان اسلام در جبهه تنها محل جنگ با کفار بعثی نیست بلکه محل عبادت و رازونیازهای عاشقانه آنان در دل شبهای تاریک نیز می باشد  وچه زیباست به جبهه آمدن وجان خود را فدای حقیقت کردن برای یاری کردن اسلام تنها شعار کافی نیست بلکه باید جهاد نمود.
آری از خیل دلاوران گسستن نتوان،با روح خدا عهد شکستن نتوان،این است پیام یاران شهید،جنگ است برادران نشستن نتوان.
جبهه دنیای دیگری است در جبهه خاک ترخون گرفته و خون مثل آفتاب میتابد.
در دنیای این سوی جبهه کسانی  هستند که به دنبال رفاه و راحتی  یا داشتن عمری  نرسیده ودر جبهه انسانها در جستجوی خدا وحقیقتند و برای فدا شدن میروند .
تفاوت زندگی روزمره وزندگی در جبهه به قدر تفاوت از خود تا خداست و اما شما بسیجیان سنگر داخلی  شما پایگاه بسیج است آنرا ترک نکنید چرا که منافقین از حضور شما در چنین مکانی وحشت دارند وهمیشه پیرو خط امام باشید که راه سعادت و نجات در خط امام میباشد و مطیع امام باشید هر خطی جز خط امام خمینی دوری کنید.
خواهرانم هر گاه توانستند جسد بی سر مرا به روستا بیاورند شما زینب وار رسالت زینبی را که همان رسالت پیام بعد از خون میباشد بر دوش بکشید و حجاب راحفظ نمایید که : حجاب مشتی کوبنده تر از خون بر قلب دشمنان اسلام است همانگونه که بهترین زینت مرد مرگ در راه خداست ،بهترین زینت زن حفظ حجاب است.مدتی است که قفس تن برایم تنگ شده و دنیا تنگ تر از آن.
اکنون که بسوی معبودم پرواز میکنم یک آرزو بدلم مانده و آن زیارت مرقد سید الشهدا (ع) است و کربلا نیز از سرزمینهای آزمون است صد میدان  عشق به پای غیرت ... باید نور دیده شد تا به یوم عاشورا به نظاره جانبازی عشاق بی تاب نشست و شهباز خیال را باید بر نخلستانهای جاور علقمه پراند تا جوشش خون جان برکفان را به چشم دل و دیده سر تماشا کرد وحسین (ع) همه رموز هستی  در دل فراخ خویش جای داده وبه یمن دلاوریهای سپاهیان اسلام شیعیان او امروز و فردا و فرداهایی دیگر سر بر دیوار خانه محقر فاطمه (س) مینهند تا سروش خدائی  این عصاره حیات و تجسم عینی اراده خدا را بشنوند و هم آواز با قافله کربلا با او و اصحاب وفادارش تا گودال قتلگاه ودر نهایت وصل به معبود به پرواز درآیند دوست دارم در این قافله سالار این  فوج عظیم  باشم که چون مولایم بی پروا بروم وشهید بشوم دوست دارم قفس تن را رها بسازم  و با خون خود وضو بسازم تا بر سجاده خون نماز عشق بخوانم خوش دارم از رزم آورانی باشم که پیکارشان گشاینده درهای  فتح است از حماسه سازانی  که فاتحان دشتهای تصمیم  وقله های اراده اند  از شاگردانی که ظرایف و لطافت و رمز و رموز زندگی را که علت بقیه  مکتب است از جای جای تاریخ بیرون کشیدند و نصب العین خویش ساختند از عارفانی باشم که بر محور عشق حسین (ع) جان از هر چه غیر خداست خالی کردند وطبق اخلاص را بر بالای سر نگاه داشتند و با بازوان توانمند خویش بیرق دلاور عاشورا را برافراشته نگاه داشتند.
ای حسین(ع)- ای خون خدا - آمده ام تا به انصارت بپیوندم از تجار ماده پرست که نام مقدس انقلاب اسلامی را فدای مصالح شخصی و اغراض پست مادی خود میکنند گریزانم از کسانیکه با خون شهیدان تجارت میکنند متنفرم.
ای حسین(ع)- ای خون خدا - امروز نیز تو را تقدیس میکنم اما تقدیسی عمیقتر و پر شور تر که تا اعماق وجودم و تا آسمان روحم به تو عشق میورزد و تو را میخواهد و تورا میجوید دلشکسته ام واحساس میکنم که جز تو و راه تو داروئی دیگر تسکین بخش قلب سوزانم نیست.
خدایا- تو را شکر میکنم که مارا از ترائی (فرهنگ)غنی برخوردار کردی – هنگام شهادت به حسین (ع) مینگرم ،هنگام غم و درد به علی (ع) مینگرم و یک تاریخ دردو غم و شهادت پشتوانه جانبازی من است میدانم که راه علی را حسین وار باید رفت ،میدانم که خدای علی و حسین (ع) ما را هادی خواهد بود ودردو غم مارا خواهد شناخت واستشهاد مارا استقبال خواهد کرد.

        یا مهدی(عج)- قبولم گر کنی بر پاسداری                 همین است آرزویم جاودانی

        بود دستم تهی با روی خسته                                  نفهمیدم چه کردم در گذشته

http://karbalaey110.persiangig.com/image/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%A8%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C110/%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF%20%D8%B9%D9%84%DB%8C%20%DB%8C%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D9%88%20%D8%B9%D9%84%DB%8C%20%D8%A7%DA%A9%D8%A8%D8%B1.JPG/thumb

ازراست شهید علی یزدانی-جانباز علی اکبر محمدزاده

یا امام زمان – ای مهدی عزیز – ای فرمانده سپاهیان اسلام به یاریم بشتاب ودر آخرین لحظات حیاتم تنهایم مگذار و در لحظه شهادت سرم را در آغوش بگیر  که من جز دامن تو پناهی ندارم.ای امت مسلمان از امام اطاعت  کنید که عصاره اسلام است واورا تنها مگذارید که نماینده حجه بن الحسن است. 
هرکس یک کلمه از امام خمینی و یارانش بد گوئی کند اورا از خود طرد کنید چون من طرفدار سر سخت امام خمینی و یارانش هستم وبر مزارم این جمله را نقش نمایید : هرکه باشد با خمینی بد گمان ،حق ندارد پا نهد در این مکان،از سپاه پاسداران و روحانیت مبارز پشتیبانی کنید که سپاه پاسداران ،پاسدار جمهوری اسلامی  و روحانیون نواب به حق امام زمانند.
به من ناکام نگوئید که من به کام خویش (شهادت) رسیدم و عروسیم را در جبهه ها با نو عروسم( شهادت) کرده ام وبر سجاده خون خویش و مهری از رگبار آتشین نماز عشق خواندم و این افتخار ماست که با عروس (شهادت) به خانه آخرت وارد شویم مبارکمان باد.
ای خدای بزگ تو را شکر میگذارم که راه شهادت را بر من گشودی ودریچه ای پرافتخار از این دنیای خاکی  به سوی آسمانها باز کردی و لذت بخش ترین امید حیاتم را در اختیارم گذاشتی،تو را شکر میگذارم که رمز شهادت را به من نمایاندی تا در مواقع خطر از مرگ نهراسم و عاشقانه به دریای خطر فرو روم واز معرکه های سهمگین روی  بر نگردانم و تهدید و خطر مرا از راه تو منحرف نکند.
ای خدای بزگ به من توفیق ده تا مثل مخلصان وشیفتگانت در راهت بسوزم واز این خاکستر مادی آزاد گردم وبه من مناعتی  کن تا در آخرین لحظات عمرم نام تو را بر زبان داشته باشم و هرچه خوش است دست از جان شستن وبا سرود به استقبال شهادت رفتن.

                       ما تشنگان شهد شهادتیم                  ما عاشقان مرگ با سعادتیم

بارالها بگذار با شمشیر بران شهادت جبر تاریخ را ببریم  و با خون خود ننگ هزار ساله تاریخ را بشوئیم.
بار خدایا شهادتم را در راه مکتب حیات بخش رسول الله که هدف رضای تو و در نهایت لقای تو میباشد قبول بفرما.
دوباره میگویم جبهه ها را فراموش نکنید و کربلای ایران را خالی نگذارید .
الهی الهی حتی ظهور المهدی احفظ انا الخمینی اللهم نصر جیوش المسلمین وعلی القوم الکافرین اللهم الرزقنا شفاعه الحسین یوم الورود والسلام علیکم و حجه الله وبرکاة .
(( از همه مومنین ومؤمنات طلب بخشش را دارم ))  فدائی اسلام و قرآن : علی یزدانی.

۹۵/۰۶/۰۳ موافقين ۰ مخالفين ۰
میثم میثم

نظرات  (۰)

هيچ نظري هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی